Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#191681
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Som volaaká nejaká. Čo robítě, keď vás bolí duša? Já čakám, až ta sviňa odýde. Je pátek, tak to pude rychle, ne? 😀
    Fčéra jsem hnojila a rozsypávala to rukou………. no nejde to vymejt. Vypadám jak někdo, kdo žije v popelnici 😮 celej den nosím ruce v kapcách 😀

    Zlatka
    Ty nemáš šaty s Rammstein???

    Kupodivu nenám, máme enem tři ramštajn sukénky. Tak budu dělat ententýkydvašpalíky, jednu vyberu a nahoru hodim černej zbytek. Ono je to stejně jedno, páč to mají tak jako středověce laděný a to teda doma nemám na voblečení nic. Jediný co je doma středověký sem já, tak to snad bude stačit 😀

    Fifi
    Žjofka užofka – Pepino se taky dal na samosběr, je to prej tetkon děsně in 😀
    Hele, je ho kus teda. Pěknej kus.

    Kimi
    Jak Betynka? Taky bych dala vařenou dietku a vidělo by se. Doufám, že dneska už pohodička?

    Brut

    Ty neceš třešénky? A jsou tak slaďounký a chroupavý!! 😀

    Černej čaj
    jak je na Šumáku?