Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Som volaaká nejaká. Čo robítě, keď vás bolí duša? Já čakám, až ta sviňa odýde. Je pátek, tak to pude rychle, ne? 😀
Fčéra jsem hnojila a rozsypávala to rukou………. no nejde to vymejt. Vypadám jak někdo, kdo žije v popelnici 😮 celej den nosím ruce v kapcách 😀
Zlatka
Ty nemáš šaty s Rammstein???
Kupodivu nenám, máme enem tři ramštajn sukénky. Tak budu dělat ententýkydvašpalíky, jednu vyberu a nahoru hodim černej zbytek. Ono je to stejně jedno, páč to mají tak jako středověce laděný a to teda doma nemám na voblečení nic. Jediný co je doma středověký sem já, tak to snad bude stačit 😀
Fifi
Žjofka užofka – Pepino se taky dal na samosběr, je to prej tetkon děsně in 😀
Hele, je ho kus teda. Pěknej kus.
Kimi
Jak Betynka? Taky bych dala vařenou dietku a vidělo by se. Doufám, že dneska už pohodička?
Brut
Ty neceš třešénky? A jsou tak slaďounký a chroupavý!! 😀
Černej čaj
jak je na Šumáku?