Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#191671
Fifi

    EvaC
    No vida, tak at ti rucnik funga. Ja ho u Labicka nebo po desti pouzivam casto. Vytru psa, vyzdimam, vytru psa, vyzdimam. Pak vymacham rucnik jen ve vlazny vode z nejhorsich chlupu, vyzdimu dukladne a sup s nim do tubicky. Jen nesmim pres zimu zapomenout a obcas to vytahnout, vymachat a vyzdimat, jinak to ma tendenci zasmradat.
    Esusova
    Svatby jsou peklo, vid. 🙂 A je to moc pekny, ze vas takhle pozvali. Co na sebe asi zalezi na miste, terminu a celkovym naladeni svatby. Vem si nejaky jemny ton Rrrumstajni. 😀