Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
10.7.2025 v 18:18
#191663
Děkuju moc, holky.. kouknu jestli se ten od Trixie dá koupit někde jinde – nemám chovatelskou stanici takže přímo na Trixie to nekoupím..případně si objednám ten u RAKU , když ho máš ,Čaji, vyzkoušenÿ..