Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
10.7.2025 v 17:37
#191660
EvaC
ja mam tenhle, stoji par korun a funga perfektne.
https://www.trixiecz.cz/rucnik-s-vysokou-absorpci-v-plastovem-obalu-66-x-43-cm-seda_z5768/
Jdu vas docist. 🙂