Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
10.7.2025 v 10:57
#191637
Thielli
gde Ti právě neřeknu, proto jsou tam ty dva otazníky. Lozila jsem pár dní zpět – nevím proč, když vím, že teď nechci (asi abych si potvrdila, že tam není nic, co bych mohla) po peswebu a něco jsem tam zahlédla. Ale podrobnosti už právě nevím vůbec.