Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
10.7.2025 v 8:30
#191619
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
ty jo, já bych spala! včéra před spaním jsem si uvědomila, že jsem ještě chtěla narvat do mrazáku rozvar jahodovej, tak jsem to prděla přes vakuovačku a zas šla pozdě spát.
Fifi
Uz mame vyhubeny slimaky spanelacky
no tak kéž by teda
černej čaj
oká, ale kdyby se Ti někdy stalo, že budeš potřebovat, se ozvi, pošlu.
dat to na zahon
jé a já se nepochlubila novým Brtniko záhonem!! Ten je ale krásnej, to béte koukat, musím ho cvaknout. Má zídku! Zatím jen nasucho, ale krásnou