Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#191619
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    ty jo, já bych spala! včéra před spaním jsem si uvědomila, že jsem ještě chtěla narvat do mrazáku rozvar jahodovej, tak jsem to prděla přes vakuovačku a zas šla pozdě spát.

    Fifi

    Uz mame vyhubeny slimaky spanelacky
    no tak kéž by teda

    černej čaj
    oká, ale kdyby se Ti někdy stalo, že budeš potřebovat, se ozvi, pošlu.
    dat to na zahon
    jé a já se nepochlubila novým Brtniko záhonem!! Ten je ale krásnej, to béte koukat, musím ho cvaknout. Má zídku! Zatím jen nasucho, ale krásnou