Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
9.7.2025 v 21:35
#191609
Uz mame vyhubeny slimaky spanelacky? Tu je vetsinu roku total sahara, pak jednou zaprsi a vylezou, umej se dukladne zahrabat a vegetit. Nene, nemam s nima slitovani. Vyhodou sahary zdejsi je, ze vylejzaji opravdu jen po desti. Svych par kytek a divokych rajcat mam v kvetinacich, truhlikach, dat to na zahon, rozhrabe to Pepino nebo sezerou ty svine.
Cernej caj
To je pekny, Charlik destruktor umi byt i canisterapeutem. 🙂