Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#191609
Fifi

    Uz mame vyhubeny slimaky spanelacky? Tu je vetsinu roku total sahara, pak jednou zaprsi a vylezou, umej se dukladne zahrabat a vegetit. Nene, nemam s nima slitovani. Vyhodou sahary zdejsi je, ze vylejzaji opravdu jen po desti. Svych par kytek a divokych rajcat mam v kvetinacich, truhlikach, dat to na zahon, rozhrabe to Pepino nebo sezerou ty svine.
    Cernej caj
    To je pekny, Charlik destruktor umi byt i canisterapeutem. 🙂