Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#191573
PetraK

    Jojo, afrikán to je prej lahůdka. Zlikvidovali mi bazalku, šmejdi.
    Druhou jsem dala k pelargoškám – které jim prý vadí a ta, zdá se, přežívá.
    Ono se to jinak hodnotí, když nemá člověk plantáže, o který se stará. Chvíli to vydrží a pak…… se pustí do boje. My jsme je dřív taky neřešili. Ale abych jim věnovala všechno co jsem s láskou vypěstovala, věnovala tomu čas, úsilí a i ten peníz, tak to ne. A to jsem prosím jednoho, kterej se mi propašoval až domů, nedávno zachránila. Páč co je doma, to se nezabíjí :D. Takže si dal parašutistickej den s dovětkem, ať se nevrací, že ho příště nepoznám.