Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
8.7.2025 v 21:51
#191550
Po destiku vylezli i slimaci, jdu zrovna na nocni obchuzku s nuzkama…
Nené, Fifi, nevěřím. To nemůžeš. To je tak krutý, že to přece nemůžeš ?
Já je sbírám na chatě do pytliku a pak je nosím daleko na louku.