Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
4.7.2025 v 14:49
#191252
Postupně se obnovuje, žádná velká katastrofa. Blbý to měli lidi ve výtazích a ve vlacích. Nové klimatizované vagony nemají otevírací okna. A teď si představte že se ten vlak takhle na 2-3 hodiny zastaví v tomhle krásném počasí někde v polích. Za jak dlouho je v něm na padnutí? A minimálně první půlhodinu tě ven ani nepustěj, bo nikdo nic neví.