Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#191245
Maya

    Tak kdo je bez proudu? My jo, akorat jsem se vratila z mesta z nakupem, tam to nastesti slo, ale mam veci do kednice a do mrazaku, jsem to tam rychle nahazela a zabouchla a doufam, ze to brzo spustej