Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
4.7.2025 v 12:14
#191245
Tak kdo je bez proudu? My jo, akorat jsem se vratila z mesta z nakupem, tam to nastesti slo, ale mam veci do kednice a do mrazaku, jsem to tam rychle nahazela a zabouchla a doufam, ze to brzo spustej