Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
3.7.2025 v 9:10
#191222
Mayo,
víš, jak bychom si vydělaly, kdybychom vymyslely a začaly prodávat hologram zajíc, hologram srna, nastavte si módy dle potřeby?
V balíku bychom byly. V pořádném balíku. ?