Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#191222
Thielli

    Mayo,

    víš, jak bychom si vydělaly, kdybychom vymyslely a začaly prodávat hologram zajíc, hologram srna, nastavte si módy dle potřeby?
    V balíku bychom byly. V pořádném balíku. ?