Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
3.7.2025 v 7:19
#191220
Petrs
Nepotřebuju, aby zdrhali, ale on se na ní přiběhl podívat zblízka, syčák!
Pásl se tak 30 metrů od nás, a když jsem jí zastavila, prostě přiběhl asi na 5-6 metrů, postavil se na panáčka, sprostě se jí vysmíval do očí, v koutku huby stéblo jako cowboy. ?
ps. už maluju