Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
2.7.2025 v 11:17
#191185
Doufám, že pilně kreslíš
Skoro. Už jsem si vyžádala vytvoření účtu na ipadu, který se válí doma, ale není můj. Je tam nainstalovaný ProCreate, tam se gumuje líp, jak na papíře. ? Neteř na tom mastí hromadu prací do grafické školy, kam chodí.