Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
2.7.2025 v 8:53
#191173
No jinak jsem se dozvedela, ze nas milej zemedelec, nas znamej, se vcera podruhy narodil
Balikoval seno tam co jsem si presne myslela a ponevadz ma traktor bez klimatizace, mel piti ve stinu pod stromama, tak vylezl z traktoru, sel si probpiti, usel par metru a traktor bouchnul a byl v plamenech
Shorel traktor i lis na baliky a pulka louky