Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
2.7.2025 v 6:29
#191168
Asteris
promin, ale to me rozesmalo 🙂 ale samozrejme lity lity, ze budes muset ten hrnec asi pekne drhnout, coz samozrejme moc nepujde, kdyz to boli.
PS: jeste existuji patni podpatenky na patni ostruhu, ktery by mohli chuzi mirne zprijemnovat, ale kdyz sem treba kdysi zkousela podpatenky, tak mi z nich pak klouzala noha vic dopredu boty 🙁
tak doufam, ze uz se to bude jen a jen lepsit, a tabor si uzijes i pres omezeni.