Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#191168
cernej caj

    Asteris
    promin, ale to me rozesmalo 🙂 ale samozrejme lity lity, ze budes muset ten hrnec asi pekne drhnout, coz samozrejme moc nepujde, kdyz to boli.

    PS: jeste existuji patni podpatenky na patni ostruhu, ktery by mohli chuzi mirne zprijemnovat, ale kdyz sem treba kdysi zkousela podpatenky, tak mi z nich pak klouzala noha vic dopredu boty 🙁

    tak doufam, ze uz se to bude jen a jen lepsit, a tabor si uzijes i pres omezeni.