Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
1.7.2025 v 20:40
#191167
Díky za spoustu rad, teď před tábory nestihnu nic, přepadlo mě to dost najednou. Zatím zkouším různě cvičit, našla jsem něco na internetu, pár dní to bylo opravdu výživné, ale zdá se mi, že se to vylepšuje. Tábory vzdát nechci, tak to nějak přežiju, a pak to budu řešit.
Petrs dík za nabídku, Emča by to nedala, a já chodím, asi ještě pomaleji, bolí to, ale dá se. Už to není taková ostrá bolest jako na začátku. A ze sportu to opravdu nemám :)), já jen chodím.
Černej čaj – teď koukám na ta cvičení, to vypadá moc dobře, něco už cvičím, ale tady to je komplexně, akorát jsem se zakoukala a trochu jsem upekla hrnec – voda se vyvařila, achjo. Moc díky, to se mi líbí.