Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#191149
Asteris

    Všechny vás moc zdravím.
    Petrs – nejdřív jsem našla bojku a pak i hlavičku, dost bych se bála.
    Černej čaj – užij si dovču, snad tam nebude tak strašný vedro.
    A vůbec si všichni užívejte léto, dovolené, výlety.
    Musím říci, že to vedro snáším čím dál hůře, za mlada mi nevadilo, ale možná ani tak velké nebylo. Navíc jsem si pořídila patní ostruhu (dost bolí) a to se s Emčou chystám na tábor (klasický, dětský pořádaný naším ústavem, resp. odbory), odjíždíme v sobotu, děti nastoupí v neděli. Ale zůstávám jen do pátku, protože jako každý rok se mi překrývají dva tábory. Takže v pátek v noci odjíždím do Prahy – to mě veze kamarád a hned ráno se musím dopravit a to už vlakem na další lidsko-psí strakatý tábor. A týden strávíme u Budislavi v lese ve společnosti lidí, dětí a strakáčů.