Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
1.7.2025 v 11:02
#191134
Maya
asi stesti ze to v tomhle vedru nechytlo
no to teda, páč si pamatuju, jak blaflo to seno u nás. Brrr. Taky u nás byly manévry a sjeli se hasiči z širokýho okolí.