Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
30.6.2025 v 12:14
#191049
automaticky vyradit
No vono jako když se přihlásíš a přijedeš bez psa, tak jsi jaksi taky vyřazená a ještě přijdeš o prachy. Zkus se domluvit mejlem jako bezpsí doprovod, s tím většina pořadatelů neměla problém, ale jdeš prostě mimo systém, nic neplatíš a pro pořadatele neexistuješ. Nesmíš tomu s kým jdeš pomáhat (jasně, koukat do mapy za něj můžeš ?, nesmíš mu nést půlku batohu).