Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
30.6.2025 v 11:07
#191037
Petrs01
Podle.me hned se zaplacemou uctenkou za pokladni, v bille to tak je.
Maya
Tos teda vzala zgruntu ty knizky:) uzivas si aspontrochu to volno co ted mas?
PetraK
Pravne neni duvod to tak delat mi rikala jedna ucetni, ale delat to tak nechteji aby ti oak nahodou nezbyky dny na prevedeni do pristiho roku, pax to nesnasi zasnej zamestnavatel