Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
29.6.2025 v 21:59
#191008
Kolik jste potkali lidi?
Tůristů mraky. Ve vodě byla trojice hned pod přehradou – namočit a ven. A pak na konci jeden pes, ale lidi říkali, že tam taky na chvilku vlezli ?. Jo a vlastně ještě smečka asi pětipsí!
Plavala jsem to už víckrát, tohle bylo nejstudenější a nepotkáváme lidi ani v teplejší. Štěchovická se prostě nekoupe. Přitom voda je nádherná, čisťoučká ?.
Pod Štěchovickou se výrazně změní kvalita vody (nechápu to, ale je to tak) a začne obvykle slušný proud. A taky nic moc místa na koupání, takže tam taky lidi nevídáme. V Braníku samozřejmě hlava na hlavě, ale tam už se to teď šplhá k 18.