Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#191008
Petrs01

    Kolik jste potkali lidi?

    Tůristů mraky. Ve vodě byla trojice hned pod přehradou – namočit a ven. A pak na konci jeden pes, ale lidi říkali, že tam taky na chvilku vlezli ?. Jo a vlastně ještě smečka asi pětipsí!
    Plavala jsem to už víckrát, tohle bylo nejstudenější a nepotkáváme lidi ani v teplejší. Štěchovická se prostě nekoupe. Přitom voda je nádherná, čisťoučká ?.
    Pod Štěchovickou se výrazně změní kvalita vody (nechápu to, ale je to tak) a začne obvykle slušný proud. A taky nic moc místa na koupání, takže tam taky lidi nevídáme. V Braníku samozřejmě hlava na hlavě, ale tam už se to teď šplhá k 18.