Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#190902
PetraK

    cernej caj

    lecba znehybnenim je rekneme asi nepouzitelna,
    Tohle jsem neměla na mysli, spíš, že tam píšou třeba o dalších možnostech a možná ?? zmiňují i nějaké léky na úlevu, rehabilitaci a tak., já to neměla čas studovat

    jak do konce zivota znehybnit ruce…
    😀 myslím, že to není myšleno do konce života, čistě jen po dobu začátku léčby – proto zmíněna ta sádra. Já když měla náběh na něco takovýho – v obou rukou, tak mi taky vyhrožovali sádrou, právě proto, aby to zanícený bylo v klidu. Ne dokonce života, na nějakou dobu.

    ale do krupicne kase ten vocas fakt nechci ?
    jo vím, ale třeba v pečení to poznat nebylo, možná kdyby se uvařila na sladko – tak? těžko říct.

    Mirka
    však právě to jsem já psala Fifijový, že tohle chtít nebudeš se svým psem. Asi by Ti nevadil žeryk třeba, ale Dafuli nedáš, to je logický. Taky bych nechtěla.