Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
27.6.2025 v 8:35
#190899
hejna cernomusek
To jsme zažili taky jeden rok – ujížděli jsme třeba 50km než jsme našli místo, kde auto okamžitě nezčernalo mouchama (jako fakt na stěrače, naskutečný) a když jsme konečně našli něco kde se dalo z auta vystoupit, tak zapadlo slunce, přilítly tyhle krvelačné bestie a my s napůl uvařenou večeří zas skákali do auta a hledali dál, bo to vleze všude, i do vlasů, a žere to pekelně. Strašný.