Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
27.6.2025 v 7:24
#190892
nezažila jsem
Vylez na chaloupce z branky a zamiř pod ořešák, je jich tam asi tak milijón.
A nezapomenutelný byl v tomhle les okolo Kerska – asi blbej termín, ale v tom lese byly jen KKK – kloši, klíšťata a komáři. Výživná trojkombinace!