Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#190892
Petrs01

    nezažila jsem

    Vylez na chaloupce z branky a zamiř pod ořešák, je jich tam asi tak milijón.
    A nezapomenutelný byl v tomhle les okolo Kerska – asi blbej termín, ale v tom lese byly jen KKK – kloši, klíšťata a komáři. Výživná trojkombinace!