Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
26.6.2025 v 15:19
#190861
Maya
Tak to sem ukoristila spravne:D
Musim uz konecne zacit cist rychleji nez 1 knihu za 2 mesicw:D
A koupila jsem si dneska zamiokulkas a fikus nejakou variantu, tak su zvedava, jak dlouho vydrzi.
Zamiokulkas zalivat tak panak za 3 tydny tak ji asi zalivam moc, jeden zije, co sem nechala jeden zakorenit a zasasila ten uhnil, ale az skoro po roce tak asi ze tem vetsi zvlada vic vody lip.
Nojo, tech 15 v zime a tma moc kytkam nesvedci:D