Odpověď na: Kimin gauč

Fóra Ostatní Kimin gauč Odpověď na: Kimin gauč

#190790
Kimi

    Po včerejším krupo a hromobití se ještě nevrátilo vedro, tak jsme si užily trochu delší venčení. Vydala jsem se na kraj města, Koru jsem tam nechávala lítat, když byly posečené louky. Dnes tak z poloviny, ale Bety se držela spíš na cestě, kde byl tu a tam pod stromem stín. Když je vedro, tak sebou do takového stínu plácne a odpočívá, dnes šmejdila od kraje ke kraji, prozkoumávala klacíky a ulomené větve, které včerejší bouřka smetla na cestu. K mé radosti posekali trávníky na sídlišti, takže se zlepšila šance, že si Bety nepřinese ze šmejdění klíště – od neděle byly už dvě, jedno díky Bravectu už mrtvé.