Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
24.6.2025 v 19:15
#190789
Mirko, co kdyby ti Dafcu chodila vencit mati? 🙂 Ta toho moc nenachodi a mohly by obe byt spokojeny.
Jsem este chtela napsat, ze se Pepin prestal silene protahovat, fakt mu ta koule v brise delala neplechu, bral to uplne pres spicky i kolinka nekdy, jsem tomu rikala, ze dela lachtana.