Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#190727
cernej caj

    brut
    pro me neni odpocinek stres, necekana zmena planu a kazdej den premysleni co teda budu delat a pro vylet kazdy den 2x 2h mam radsi kdyz na dovce su tyden v kuse a ne mezitim doma a kazdej den vyjizdet na dlouhy trasy avracet se pozde dom…

    jako odpocinek je to 0, i kdyz chozeni tam je dost. ale nevyvazi to vsechno tu agendu kolem.

    super, ze ste si paddleboardy uzili, me to hrozne bavi, ale obe moznosti mam skoro 3h cesty a ta co je jen 2,5h cesty teda bliz je za hodinku pujcovani asi 400, ta 3h cesta je asi 150 :D:D takze… nic pro me ale urcite ste si to moc uzili 🙂

    Maya
    no ale jezdit na vylety kolem brna me fakt neba, znam to tu jak svy boty.. ale na knizky se tesim, ackoli ma rad hlavne politicky veci a jinou sortu nez ja, ale treba nejaka perlicka tam bude 🙂

    synovec je tak dobrej znalec, jo? hali beli by bylo husty, pruipomina mi to packu a pracku 😀 Muzou bit viki a kivi :D:D

    to teda musi byt dobra ceta, my jednou meli 3 ale dve nemeli ocas tak to slo 😀

    Fifi
    to bude za chvilku uz radit s ruzenkou