Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
21.6.2025 v 21:04
#190703
Jo a Kimi, pisla jsem Megi, tady je jeji odpoved:
To půjde normálně vyměnit. Možná má označení, nějaké číslo na rámečku displeje, cca by to mohl být Elitebook, nebo Probook, spíše ten první,
může poslat fotky nebo se podívat dospod, tam může být nápis PN / SN a něco, nebo nenajde nic, neva.
Tak se mi ozvi do mailu, predam ti kontakt na Megi a domluvite se uz spolu, jestli budes chtit notasek zrevitalizovat a nekupovat novej.