Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
Fifi
To je super,cze je Pepin tak v pohode
S tou segrou blby, ale tak to je asi jasny, ze je to spis vrozena povaha
Cernejcaj
Tak snad uz sis vsechno spatny vybrala a ted uz bude vse super
No ty vlakovy sedacky jsou s kazdou modernizaci horsi a horsi
Milena
Jo, uz u chovatelky mel kocku, u nas dve, ale dospely a na vsechny jiny kocky venku je strasne vysazenej
A ty nase uz se pak naucili pred nim neutikat, tak to bylo v pohode
Ted jedno kote na nej sycelo zpoza gauce, takze asi na psa moc zvykly nejsou, a nebo ze je cizi, ten pan co je mel, psa ma
No uvidime, zatim proste chodi do obyvaku na voditku a obcas mu tam necham sezrat zbytek masa z kocici misky
Kotata uz se umi schovat pod kreslo a za gauc
Fotky nemam, zatim moc nevylejzaj