Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#190682
Maya

    Fifi
    To je super,cze je Pepin tak v pohode
    S tou segrou blby, ale tak to je asi jasny, ze je to spis vrozena povaha
    Cernejcaj
    Tak snad uz sis vsechno spatny vybrala a ted uz bude vse super
    No ty vlakovy sedacky jsou s kazdou modernizaci horsi a horsi
    Milena
    Jo, uz u chovatelky mel kocku, u nas dve, ale dospely a na vsechny jiny kocky venku je strasne vysazenej
    A ty nase uz se pak naucili pred nim neutikat, tak to bylo v pohode
    Ted jedno kote na nej sycelo zpoza gauce, takze asi na psa moc zvykly nejsou, a nebo ze je cizi, ten pan co je mel, psa ma
    No uvidime, zatim proste chodi do obyvaku na voditku a obcas mu tam necham sezrat zbytek masa z kocici misky
    Kotata uz se umi schovat pod kreslo a za gauc
    Fotky nemam, zatim moc nevylejzaj