Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
20.6.2025 v 15:47
#190672
Pristaly mi tu dve kotata, ktery by jinak skoncily vyhozeny nekde v lese
Jestli prezijou Lokina netusim, ale akespon dostaly sanci
Zatim jsou zavreny v obyvaku a veskery cas travi pod kreslem
To bude veselo jeste, fakt netusim, jestli Loki bude schopnej prestat si vsimat hemzicich se kotat