Odpověď na: Kecací léto 2025 Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025 20.6.2025 v 11:28 #190653 Petrs01 Čaji, Novohradky nebo Český les, to už nejsou NP, tam už bivakovat můžeš. Ne tábořit, ale nouzově přespat ano.