Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
PwtraK
To zalezi od jizdenky, nektery sou jen na vybrany spoje a tak.
Brut
V JM kraji je na vsech busech zakaz konzumuce jidla a piti a voda je prece piti?
Mam okna na jih, ale taky mam zateplenej domecek:D doma jeste lracuju v miskine a pak du s charlem bez bundy ze bude venku urco vedro a tam ultra vedro:D
Ale v pulce srpna uz taky dosahujem 28°C…
Zatim dobry, nepreleze to pres 20:)
Milena
Aha, tak to je taky dost nesikovny:( ja bych pochopila zw je nekdo nepraktickej, ale teda takhle moc ze klidne zbytecne prijde o cas a penize?
Ale pripomela jsi mi, tati enek jak mel 2 roky kacenku tak ma kanadskou maminku a cecha tatinka a pry uz po tom roce a pul v nove rodine vali s dedou kanadanem francouzsky a uz byla 2x v kanade.
A taky ma tatinek s pritelkyni ted emicku, ktera sice matku ma, ale uz o starsi sestru se stara babicka a matka nechala dite 3 mesice v inkubatoru bez navstevy a jeste ji museli uhanet, ze je z inkubatoru venku, az ji ospod zatim odebral a budou se snazit aby se ji matka vzdala, at ma sanci na lepsi rodinu.
Uz jen hodinu… 😀
S takovou nestihnu zmrzlinarnu ve straznem:D
No na sumave se da spat na tech nouzovych nocovistich ale vejde se tam 5-10 stanu a pokud je plne tak nesmis spat vedle. Ale jesyli se tam vejdes zjistis az vecer kdyz tam dojdes takze pozde…