Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#190652
cernej caj

    PwtraK
    To zalezi od jizdenky, nektery sou jen na vybrany spoje a tak.

    Brut
    V JM kraji je na vsech busech zakaz konzumuce jidla a piti a voda je prece piti?

    Mam okna na jih, ale taky mam zateplenej domecek:D doma jeste lracuju v miskine a pak du s charlem bez bundy ze bude venku urco vedro a tam ultra vedro:D

    Ale v pulce srpna uz taky dosahujem 28°C…

    Zatim dobry, nepreleze to pres 20:)

    Milena
    Aha, tak to je taky dost nesikovny:( ja bych pochopila zw je nekdo nepraktickej, ale teda takhle moc ze klidne zbytecne prijde o cas a penize?

    Ale pripomela jsi mi, tati enek jak mel 2 roky kacenku tak ma kanadskou maminku a cecha tatinka a pry uz po tom roce a pul v nove rodine vali s dedou kanadanem francouzsky a uz byla 2x v kanade.

    A taky ma tatinek s pritelkyni ted emicku, ktera sice matku ma, ale uz o starsi sestru se stara babicka a matka nechala dite 3 mesice v inkubatoru bez navstevy a jeste ji museli uhanet, ze je z inkubatoru venku, az ji ospod zatim odebral a budou se snazit aby se ji matka vzdala, at ma sanci na lepsi rodinu.

    Uz jen hodinu… 😀

    S takovou nestihnu zmrzlinarnu ve straznem:D

    No na sumave se da spat na tech nouzovych nocovistich ale vejde se tam 5-10 stanu a pokud je plne tak nesmis spat vedle. Ale jesyli se tam vejdes zjistis az vecer kdyz tam dojdes takze pozde…