Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
20.6.2025 v 8:01
#190641
PetraK
Uz sem ti vcera psala ze ta spolecnost se jmenuje avast, tzn. Program ti sam nic nestrhava, ale dela to avast jako firma.
Tqkze avast debilni a smejdskej mas psat:D
Opakovane pisu ze program avg neexistuje, existuje avast a avast co vypada a chova se jako avast a ma na sobe logo avg. Ale s avg to nema nic spolecnyho, nic.
Taky je loni koupili americani:D takze… 😀 a americani dokazou zkazit uplne vse i kdyz se zda ze to vic nejde:D