Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
19.6.2025 v 15:18
#190606
Fifi
Jste to super zvladli
Nejaky oblecek urcite bude stacit
Ono ted se prodavaji i takovy siroky tvrdy obohky, pres ktery se neohne, ale porizovat to jako jednorazovku se asi moc nevyplati