Odpověď na: Kecací léto 2025 Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025 19.6.2025 v 8:32 #190560 Zlata PetraK Jj,tetan, právě že je na ten syndrom dost nebezpečný.Jenže aspoň trochu se hrabat v zemi potřebuju. Chtěla jsem si dělat účetnictví.Prej si nemám ničit nerv?? A přišlo kočičí žrádlo ? Attachments: