Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#190560
Zlata

    PetraK
    Jj,tetan, právě že je na ten syndrom dost nebezpečný.Jenže aspoň trochu se hrabat v zemi potřebuju.

    Chtěla jsem si dělat účetnictví.Prej si nemám ničit nerv??

    A přišlo kočičí žrádlo ?

    Attachments: