Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#190404
Fifi

    Ano, asi by si ho tam par hodin nechali, kdyby byl normalni. Tenhle netvor by ale mohl perzonal slusne dokousat, zrasit, ja ani nevim, jak bude reagovat na me. Tak jsem rada, ze bude mit spesl zachazeni. Termin me prekvapil, cekala jsem to nekdy koncem mesice, jsem rada, ze nas tam takhle pan doktor vmacknul. Holt dela svy, ze se zname pomalu 30 let, zna me, vi, ze se o psa dovedu postarat po operaci… A ono to „sup ted“ tak trochu je, kdyby mu ta koule v brise nevadila, nechala bych ho este trochu dospet psychicky. Takhle i hrozi, ze by se mu tam mohlo neco zauzlovat a to nechces.