Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
16.6.2025 v 11:41
#190350
Hm. A dala jsem si k obědu pohanku s červenou řepou. Že abych něco trochu zdravě.
Když jsem otevřela krabičku a dala si první sousto, řekla jsem si … aspoň zhubnu 😀 😀 . Pak jsem tomu dala ještě šanci, páč že jo od mala tlačená do toho dojídat. A….. vono mi to začlo chutnat. Ten specifickej pohankovej odér vyvanul a dobrý to je.