Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#190350
PetraK

    Hm. A dala jsem si k obědu pohanku s červenou řepou. Že abych něco trochu zdravě.
    Když jsem otevřela krabičku a dala si první sousto, řekla jsem si … aspoň zhubnu 😀 😀 . Pak jsem tomu dala ještě šanci, páč že jo od mala tlačená do toho dojídat. A….. vono mi to začlo chutnat. Ten specifickej pohankovej odér vyvanul a dobrý to je.