Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
16.6.2025 v 8:39
#190336
Thielli
Jake zvuky ste vydavali? Jakoze to moc nebyko dobry?
Ale vypada to hezky.
MirkaD
Tak to zda se sis hekzy uzila a mati teda dobra ze sla na kazatelnu:)