Odpověď na: Kecací léto 2025 Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025 16.6.2025 v 7:04 #190324 Thielli Konečně to pondělí není tak hrozné. Kolegyně má narozky. A ona neobjednává v lahůdkách. Ona to matlá doma. Při konzumaci všichni vydáváme zvuky spojené většinou s jinými požitky ? Attachments: