Fóra › Ostatní › Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka › Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka
Se vubec neomlouvej, jen kecej. Vasicek, broucek, achjo, takovej tupinka a kolik toho na nej muselo bejt. 🙁
Petrs
Případně občas nějaký ten jednoduchý povel ve dvou – sedni, zůstaň, dáš si kolem nich kolečko, uvolnit. Prostě jim postupně a nenápadně vtlouct do hlavy, že povely platí vždy a všude a v jakékoliv konfiguraci.
My tohle fakt nepotrebujeme. Pepin jede venku v rezimu (ted uz) poslouchacim. A Ruzici si srovnam razdva, jen me prekvapila. Jo a „zustan“ Pepin nezna, max cekej a to este jen chvili. Coz je ovsem na nej vykon.
Ono staci, kdyz je oba venku privolam a pak dam uvolnovaci povel, riti se obe hovada jak povoden. Stridam samoze i volno jen na stridacku, Ruzen muze, on ne a naopak.
Esusova
Tak jsem to musela vzít zupáckokrutopřísně, jak na buzer place. Byl to hroznej vopruz, žádná radost z práce. V podstatě jsem ji tu práci vnutila
Mno a to je vono. Pepinovi zadnou praci nevnutis. Naucil se jak robot chodit pekne na voditku, ignorovat psiska, vracet se na zavolani. On je nejstastnejsi, kdyz si tapeme a smejdi, uz se zacina po mne i ohlizet, pasak. S nim nema buzer plac vubec smysl. Ten si delame na zahrade, kdyz jeci na projizdejici auta a prochazejici cokle.