Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
13.6.2025 v 9:18
#190250
Velryba super.
Aymee to taky nikdo neučil.Otevírat dveře ji taky nikdo neučil.Spoustu věcí ji nikdo neučil a přišlo to samo,něco odkoukanýho od člověka,něco od Bobíka