Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka

Fóra Ostatní Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka

#190241
Petrs01

    neměla v ruce nic víc

    Vašíček uměl sedni, dej pac (naštěstí aspoň tohle!) a superrychlý přeskok do agrese kdykoliv měl pocit ohrožení – a to měl zezačátku v podstatě na jakýkoliv podnět. Jo, na přidupnutí se plazil po zemi, takže chůze v terénu = plazící se pes pod nohama, co když se ho jakkoliv dotkneš, tak tě sežere.
    Takže S-L-V a pocem bez zubatého přídavku považuji za luxus 😉
    Ale Tali a Pepin jsou zase „specifičtí“ jiným způsobem, mě by z Pepina zaručeně hráblo.