Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#190236
PetraK

    Fifi
    , ze nici jen svy veci a neskodi interieru?

    jojo, taky myslím, podle tý fotky. Šak mohla by třeba taky ukusovat kohoutky u topení, nebo sifon, podle vzoru jiný flekatice 😀

    Thielli
    Takže průjem umístěn v pelechu na lodžii.

    a to je dobrý řešení, nerozstříkne se to po dlaždičkách 😀

    Zlatka

    Aymee si uměla pustit vodu a Che taky není blbá.

    to bych radši ani nezmiňovala, aby se toho náhodou stračena nechytla 😀

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem uživatelem PetraK.