Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
13.6.2025 v 8:02
#190236
Fifi
, ze nici jen svy veci a neskodi interieru?
jojo, taky myslím, podle tý fotky. Šak mohla by třeba taky ukusovat kohoutky u topení, nebo sifon, podle vzoru jiný flekatice 😀
Thielli
Takže průjem umístěn v pelechu na lodžii.
a to je dobrý řešení, nerozstříkne se to po dlaždičkách 😀
Zlatka
Aymee si uměla pustit vodu a Che taky není blbá.
to bych radši ani nezmiňovala, aby se toho náhodou stračena nechytla 😀
- Odpověď byla upravena před 1 rokem uživatelem PetraK.