Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#190203
Petrs01

    neoprenu

    proč??? Pokud teda nejezdíš k Baltu.

    Jako celej den ve vodě fakt nee – jasně, první hodinu čumíš na rybičky a chobotnice, když máš štěstí, ale co dál? Dyť jsou tam furt stejný rybičky! Na nějaký vraky (teoreticky, o potápění vůbec neuvažuju) dáš dva ponory denně a co ten zbytek? Dlouhý přesuny lodí, na které jste namačkaní jak sardinky… Jako je to lepší než týden na lehátku, ale já radši týden v lese a u potůčků.

    Jo a bazény se už dávno nechlorují 😉