Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
12.6.2025 v 12:45
#190203
neoprenu
proč??? Pokud teda nejezdíš k Baltu.
Jako celej den ve vodě fakt nee – jasně, první hodinu čumíš na rybičky a chobotnice, když máš štěstí, ale co dál? Dyť jsou tam furt stejný rybičky! Na nějaký vraky (teoreticky, o potápění vůbec neuvažuju) dáš dva ponory denně a co ten zbytek? Dlouhý přesuny lodí, na které jste namačkaní jak sardinky… Jako je to lepší než týden na lehátku, ale já radši týden v lese a u potůčků.
Jo a bazény se už dávno nechlorují 😉