Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
12.6.2025 v 11:41
#190196
Mám na terase velkou psí misku po Koře, teď slouží jako pítko pro ptáky. Mám ji tak, abych na ni viděla z gauče. Lítá sem jeden štamgast kos, nejen se napít. ale i vykoupat, před chvilkou tu byl už potřetí.?