Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#190184
Petrs01

    kralicka

    Pozor, nesmí se dávat čerstvé seno! Musí se nějakou dobu nechat odležet.
    My jsme sekli i koním. Pokud si umíš naklepat kosu a máš rovnej povrch bez krtinců, jde to samo.
    V těch vedrech co mají být o víkendu budeš mít proschnuto. Nejlepší je posekat ráno, večer shrábnout do řádku, další den obrátit a večer klidně hodit do kopky. Bacha, neukládat nikam vlhké, hrozí nejen plísně, ale i samovznícení a to fakt nechceš.
    Na kopku ti stačí šest tyčí a kousek drátu, v ní to může vesele prosychat. Nenechat ležet na zemi a „učesat“. Na déšť zakrýt vrch igelitem.