Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
11.6.2025 v 22:26
#190184
kralicka
Pozor, nesmí se dávat čerstvé seno! Musí se nějakou dobu nechat odležet.
My jsme sekli i koním. Pokud si umíš naklepat kosu a máš rovnej povrch bez krtinců, jde to samo.
V těch vedrech co mají být o víkendu budeš mít proschnuto. Nejlepší je posekat ráno, večer shrábnout do řádku, další den obrátit a večer klidně hodit do kopky. Bacha, neukládat nikam vlhké, hrozí nejen plísně, ale i samovznícení a to fakt nechceš.
Na kopku ti stačí šest tyčí a kousek drátu, v ní to může vesele prosychat. Nenechat ležet na zemi a „učesat“. Na déšť zakrýt vrch igelitem.