Odpověď na: Čajdiny překlepy na mobilu jsou fenomenalní…..

Fóra Ostatní Čajdiny překlepy na mobilu jsou fenomenalní….. Odpověď na: Čajdiny překlepy na mobilu jsou fenomenalní…..

#190009
Milena z Prahy

    Ano, ano, ale nechtěla jsem psát, že Černýmu nerozumim, páč bych ho podporovala v jeho obecném neporozumění světu ?.