Fóra › Ostatní › Čajdiny překlepy na mobilu jsou fenomenalní….. › Odpověď na: Čajdiny překlepy na mobilu jsou fenomenalní…..
8.6.2025 v 11:42
#190009
Ano, ano, ale nechtěla jsem psát, že Černýmu nerozumim, páč bych ho podporovala v jeho obecném neporozumění světu ?.