Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#189977
brut

    Zdravim vespolek

    Huraa, jsem doma a hezky jsem se vyspala. ☺️ Clouinka mela velkou radost, kdyz jsem dorazila. ☺️ Dneska musim vycistit akvarko,kluci se rozhodli, ze za me nepritomnosti nadelaji hromadu bobku ??. Pri cisteni jsem zjistila, ze maji kluci proschle vetvicky, takze vecer dostanou novou varku. ?

    Maya
    Obvodacka by mela vedet, takze bych ji zavolala a zeptala se, pripadne hned objednala.

    Esuska
    Huraa!! Dostanes pigarko a budes mit klid. ☺️
    Teda, chudak Ricrd, kdyz ho prepadne torpedo v podobe Konefa. ? Tak tu prastenou zrzku za me podrbej. ☺️