Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
6.6.2025 v 13:26
#189977
Zdravim vespolek
Huraa, jsem doma a hezky jsem se vyspala. ☺️ Clouinka mela velkou radost, kdyz jsem dorazila. ☺️ Dneska musim vycistit akvarko,kluci se rozhodli, ze za me nepritomnosti nadelaji hromadu bobku ??. Pri cisteni jsem zjistila, ze maji kluci proschle vetvicky, takze vecer dostanou novou varku. ?
Maya
Obvodacka by mela vedet, takze bych ji zavolala a zeptala se, pripadne hned objednala.
Esuska
Huraa!! Dostanes pigarko a budes mit klid. ☺️
Teda, chudak Ricrd, kdyz ho prepadne torpedo v podobe Konefa. ? Tak tu prastenou zrzku za me podrbej. ☺️